Vítejte!


    Srdečně vás vítáme na Blogu Tvůrců Křídel, jehož záměrem je poskytovat návštěvníkům kvalitní české překlady materiálů WingMakers a zároveň být přehledným archivem  těchto prací. Blog také nabízí širokou multimediální tvorbu české komunity vycházející z originálních materiálů, jako jsou audionahrávky článků, rozhovorů,  básní, knih, cvičebních instrukcí atp.; dále otitulkovaná či dabovaná videa; přeloženou grafiku, schémata aj. Nechť je pro vás  tento Blog platformou, která vám zpřístupní studium materiálů a ulehčí praxi.  

    Těšíme se na vaše komentáře, postřehy a zkušenosti z praxe, které můžete sdílet s dalšími na našem Telegram kanálu, kde se také můžete přihlásit k odběru novinek. 

  Originální hudbu WingMakers si nyní můžete nově poslechnout zdarma na platformě SoundCloudAutorská práva k veškerému obsahu Blogu náleží webu WingMakers.com, jehož návštěvu vám vřele doporučujeme.  Materiály WingMakers jsou přeloženy, citovány a komentovány s osobním svolením jejich autora Jamese Mahu.

Ondřej Průzračný, překladatel
a tým spolutvůrců Blogu

*   *   *   *   *   *


Srdečně vás zveme na NOVÉ webové stránky TvurciKridel.cz 

Web českých překladů autorské tvorby JAMESE MAHU, který poskytl zdarma svá autorská díla k překladu a publikování v českém jazyce, čímž umožnil vznik tohoto webu. Hluboká Vděčnost. 

Na novém webu Tvůrců Křídel naleznete spoustu radostných novinek, které nebyly doposud nikdy publikovány:

- PDF českých překladů pěti románů Jamese Mahu:

    Projekt Starobylý šíp
    Dohrmanovo proroctví
    Quantusum
    Skladatel počasí I.
    Skladatel počasí II.

- překrásné audioverze těchto pěti románů ve formátu MP3

- obrazová Galerie k Dohrmanovu proroctví s českými texty

- český překlad Sebraných spisů Tvůrců Křídel, svazek I.

- nejžhavější novinku v podobě právě publikovaného textu: Sovereign Integrál – Nový model existence 

a mnoho dalšího.

Ze srdce děkujeme všem příznivcům, nadšencům a přispěvatelům za vaši spolutvorbu a ocenění naší práce, které umožnilo tento nový web a překlady! Patří vám nejhlubší dík.

tým spolutvůrců webu

© WingMakers.com